| AleixD a întrebat:

Salutare,

Știu că este un meme sau nu chiar în care apar 4 copii parcă. Poza asta sună cam așa: e un copil fără picioare ce se uită la un copil ce merge pe jos ce se uită la un copil ce e pe biicletă care se uită la un copil ce e într-o mașină. Am de făcut un proiect la facultate oarecum pe tema asta, dar nu mai găsesc poza.

Dacă aveți idee despre ea sau dacă vă trece prin cap imaginea și găsiți poza, aș aprecia mult să mi-o trimiteți. Dau fundă laughing

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Calinm22 a răspuns:

Știe eu memeul, scriemi pe insta calin096 ca sa îți trimit memeul