| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie urgenta de multe, multe, multeeeee exemple de nume care sa inceapa cu W si sa nu depaseasca 12litere ( doar din litere ). Si va rooog frumos sa fie super smechere! Funda celui mai smecher nume care incepe cu W! happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Wolfgang
Watt
Wendy
Walter
Watson
Wilfred
William
Wolfram

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Merci de funda happy.

| N1GHTMAR3 a răspuns (pentru anonim_4396):

winking

8 răspunsuri:
| N1GHTMAR3 a răspuns:

Doar doua nume am gasit de la cele trei raspunsuri si nici alea nu-mi plac ffff tare dar sunt destul de bune, ati putea sa inceapa cu asta?: \X/ Va rog frumos!

| N1GHTMAR3 a răspuns:

Va multumesc tuturor!winking

| Mariateodora31 a răspuns:

Http://www.copilul.ro/nume-baieti/?litera=W Este bun linkul si kasesti destul de multe, Wallverine