| xDavidx a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu copierea de windowsuri.
Am un windows SP3 pe un DvD si vreau sal copiez in PC apoi sa fac iar o copie in alt DvD... Am auzit de la prieteni ca aia nu se face asa normal, ca cica cu copiere pe nero si altele.
Daca ma poate ajuta cineva cu aceasta intrebare, ai ofer bucuros funda + vot

2 răspunsuri:
| xDavidx explică:

Salut Andrei! Din pacate te anunt ca nu-i asa cum spui tu. Am aflat pe videotutoriale o faza de copiere a DvD / CD cu windows in PC cu format ISO. Deci oricum multumesc pentru ca te-ai straduit happy

| andreigroza19 a răspuns:

Poti copia fisierele cu windows in PC dar daca le bagi pe un CD nu va merge.si eu am incercat acelasi lucru...CD-u cu windows trebuie descarcat de pe net.si incarcat pe CD cred ca e sub forma ISO