| Mihaelushka a întrebat:

Hei TPU salut eu vreau sa va intreb ceva. Imi spuneti va rog frumos niste situri de facut o alta voce nu stiu daca intelegeti ce vreau sa spun dar sper sa intelegeti. Adica cum e vocea ta sa spui ceva pe un sait si sa pronunte ce spun eu intro alta voce mai groasa sau mai subtire nu conteaza asta. Dar sper sa imi spuneti.

Răspuns Câştigător
| Alejandroz911 a răspuns:

Clownfish, e un programel de generat diverse voci, de copil, adult, haioase (gen heliu) eu il foloseam pe skype cu amicii...

1 răspuns: