| Anonimus2x2 a întrebat:

Am o problema de ceva timp am instalat windows xp sp3 si merge foarte bine, dar azi mi-a aparut o eroare cand vreau sa intru` intr-un joc : illegal system dll relocation the system dll user32.dll was relocated in memory. Ce pot face, un raspuns rapid si util va rog.big grin

2 răspunsuri:
| VirtualEinstein a răspuns:

Trebuie sa descarci update-ul asta de pe microsoft.com http://www. microsoft.com/en-us/download/details.aspx? id=24529

| Anonimus2x2 explică (pentru VirtualEinstein):

Degeaba,ala e update pentru. sp2, iar eu am sp3 si cand il instalez zice ca nu se potriveste cu sistemul meu..alte variante?big grin