| DebiiYT a întrebat:

Am observat că pe Facebook 90% din postările pe care le văd sunt făcut de 'Junimea', îmi poate explica cineva ce este 'Junimea'?

Fundă!

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Este un grup in care sunt poze doar originale(facute de ei, nu sunt luate sau vazute inainte de altii) amuzante.
Grupul nu poate fi gasit daca il cauti tu, acelea sunt doar fake-uri.Grupul original este secret si poti fi adaugat doar de un membru.Adminii sunt peste 10 si sunt foarte severi, daca incalci regulile esti scos imediat din grup.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru 愛日本):

Junimea si Illuminati.

| Ibrahimovic a răspuns:

De fapt este un grup care a trecut de 30000 de membri. Multi membri fac poze amuzante care apar apoi si pe Facebook. In prezent grupul este secret, iar daca vrei sa intri pe grup trebuie sa te adauge cineva care e pe grup.

| Gameplay_Cirus_1998 a răspuns:

"Junimea" este o pagina de facebook care creeaza diverse imagini funny, meme-uri, etc.

| 18Marius a răspuns:

Asta e facebook-ul in ziua de azi