| anonim_4396 a întrebat:

Am scris ceva pentru prietena mea si voiam sa aflu si parerea celorlalti despre asta. Avem o relatie la distanta de 8-9 luni. Mesajul:

Imi sta in gand prima intalnire stii... cred ca mi-am imaginat-o de 500 de ori, de fiecare data incerc sa perfectionez inca ceva. si inca ceva, totul sa fie perfect, nici-o greseala... incerc sa imi ascund durerea cand vorbesc cu tine, in adancul sufletului meu stiu ca. nu avem mari sanse, dar acele MICI sanse sunt si ele acolo si stii cum ma agat de ele? Pffai, nu-ti imaginezi, e ca si cum, sansele mari de nereusita navalesc asa in capul meu, incearca sa-mi cuprinda gandurile, sa-mi impuna NEGATIVUL, dar le tot dau laoparte, le gonesc, si ma duc spre coltisorul meu de rai (^). Am niste sentimente pentru tine. Marlene. Imense, nu le pot descrie in scris happy, imposibil, tin la tine. de cand te-am cunoscut pana in clipa de fata. la fel de mult, e ca si cum, ma indragostesc de tine zilnic..nimic nu se compara cu tine, nimic nu ma linisteste mai mult cand sunt nervos decat tine, nimic nu-mi alina sufletul mai bine cand sunt trist, decat tine, nimic nu-mi face mai mare placere decat sa-mi pierd timpul cu tine :3
Trebuie sa-mi cer scuze pentru toate momentele rele ce le-am intampinat pana acum noi doi, nu meriti asa ceva, nu meriti nici macar sa te fac sa astepti 1 minut! Tu draga mea. meriti tot ce-i mai bun, tot ce-i mai fin si mai placut pe lume. Sperrrrrrr si ma rog la Dumnezeu de acum. sad in fiecare seara, ma pun in genunchi si ii cer. ii cer. sa te aduca langa mine sad Vreau si eu. in viata asta de Rahat, un lucru bun, vreau sa fiu alaturi de cea pe care o iubesc, La urma urmei. asta-i sensul vietii.
@te nasti
@inveti sa. fii om
@inveti sa te intretii singur
@inveti sa iubesti
@inveti mai departe pe copii happy
@si mori
Partea frumoasa din viata. este cea in care "inveti sa iubesti", atunci simti ca. tot ce ai facut in viata pana atunci, n-a fost degeaba happy ca ai cu cine sa imparti, ca ai cu cine sa povestesti. Avem deja 8-9 luni de cand suntem impreuna, esti prima fata pe care am rabdare sa o astept 8-9 luni ('n counting) doar ca sa te vad happy esti prima fata care ma face sa ma simt. diferit fata de celelalte, esti prima fata care ma face sa devin gelos 250% laughing, tin sa cred ca esti... iubirea vietii mele happy love you

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

Cred că este cel mai frumos lucru ce l-am putut citi vreodată. Se vede că ai talent, inspiraţie şi sentimente. Ce pot să-ţi urez? Ca visul tău, adică întâlnirea cu persoana dragă să ţi se împlinească.

6 răspunsuri:
| albastrualb77 a răspuns:

Da, ce sa spun, eu as ramane profund emotionata, daca as primi un asemenea mesaj, iti urez bafta, sper sa ai parte de tot ce e mai bun in viata, si persoana careia ii trimiti acest mesaj sa simta exact acelasi lucru pe care il simti si tu, sa va iubiti mult.

| Mădă0611 a răspuns:

Mie imi place. big grin Vezi ca "te iubesc" e o promisiune.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Mi-e scârbă. Poți șterge "întrebarea " acum, și sinucide-te.

| warn304 a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Ma cac pe nasu' tau.

| andreeadenisa22 a răspuns:

Ce pot spune!? Bravo! Este foarte emotionant. Chiar tu ai scris asta? happy