| Decebal a întrebat:

Salutare TPU. Cum scap de mormoni? Am întâlnit niște misionari din SUA pe stradă și mi-au dat o carte. Acum nu pot scăpa de ei, mă sună într-una și mă întreabă dacă o citesc.

Răspuns Câştigător
| MistarGoGu a răspuns:

1. Te-au urmarit? Cum dau ei de tine? Ai comis " păcatul " sa le lasi adresa de mail, telefon sau alte date de contact?
Se pare ca. DA!
Nu stiu cum o fi legea acolo in State dar la noi se numeste HARTUIRE! Cand Te mai deranjează sa ii rogi sa facă un tur la Penitenciarul Rahova sa vadă conditiile de cazare poate isi schimba atitudinea! Hai baftă!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai sa vezi, te-au urmarit taman din USA pana acasa si acum te suna din USAsau din Romanica?

| Nirvanaaa a răspuns:

Ai varianta sa îți schimbi numarul de telefon sau sa nu le mai răspunzi.

| LordCristobal a răspuns:

Salut!
Blocheaza-le numarul sau numerele de telefon sau spune-le direct ca nu mai esti interesat sa conversezi cu ei.

| Lupică27 a răspuns:

Eu in locul tau le spuneam ca vreau sa ma fac si eu mormon, faceam bascalie de ei, ii sunam noaptea, ma distram laughing