| Kaneman a întrebat:

Eu sunt cam mereu luat peste picior de unii oameni de nimic. Eu nu mai rezist sa fiu batjocorit. Vreau sa-mi fac brigada dar nu stiu cum, vreau aici solutii, daca ma angajez la o firma de paza acolo imi voi face relatii. Vreau sa devin cineva si sa fiu stiut de sef. Vreau sfaturi fara ironii. !

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Vreau sfaturi "

cu mare plăcere dar pe ce temă? cum adică "Vreau sa-mi fac brigada"

| whatevernvm a răspuns:

Brigada ce pwlm

| Pnoi a răspuns:

De unde esti?

| Kaneman explică (pentru whatevernvm):

Auzi eu nu am nevoie de raspunsuri ironice. Vreau brigada in sensul ca vreau sa fiu ajutat in cazuri de urgenta adica ( intariri ) vreau sfaturi adica cum sa fac sa gasesc astfel de baieti sa ma ajute cand o sa am probleme cu anumiti indivizi. Ce este de facut?

| Kaneman explică (pentru sierra1):

Pe tema ca vreau intariri ajutor in situatii cu anumiti indivizi care ma iau la misto, eu nu am sprijin in asemenea situatii. Vreau sfaturi cum sa cunosc baietii care sa ma ajute sa fie de partea mea, sa fiu stiut de sef. La o firma de paza daca ma angajez acolo voi avea norocul de a gasi oameni. Ajutama cu sfaturi de folos si nu in ironie.

| Kaneman explică (pentru Pnoi):

Imi pare rau frate eu nu pot spune din anumite motive! Mai bine spune-mi tu mie de unde esti tu si apoi iti voi spune daca sunt din aceeasi zona cu tine. Multumesc

| darrio2007 a răspuns:

Zi mai bine ca vrei sa-ti faci o gașca. Dar, ca sa te ajute, trebuie sa arati ce stii. Si sa te impui in fata lor. Ori tu esti luat peste picior de altii, pe care doar tu ii consideri oameni de nimic. Parerea mea este ca esti cam paranoic.