| Prumarius a întrebat:

Salutare TPU reviu in legatura cu contul meu de Facebook blocat de o saptamana, nu am primit raspuns nici nu mi sa cerut sami confirm identitate (ciudat)le-am trimis etc ce vor ei, m-am mirat pur si simplu sa fiu blocat fara vreun avertisment.a patit cineva aceasta problema?

1 răspuns:
| Shophia18 a răspuns:

Da eu am patit.
Dar au raspuns si au dat drumul la cont! Am trimis de 3 ori Pasaportul. Am facut poza la pasaport si am trimis de 3 ori. Si am asteptat o zi si o noapte! Acuma am Facebook iar