| Lucifer666 a întrebat:

Salutare tuturor.
Am auzit la cineva ca are un site si ca primeste 0.01 centi la fiecare vizita ( nu mai stiu cat a zis ca castiga. am zis asa 0.01 centi )
Am si eu un site http://www.hpberca.wgz.ro si m-ar interesa chestia asta cu castgatul bani pentru fiecare vizita. problema e ca nu stiu cum sa fac chestia asta.

Poate stiti voi si ma puteti ajuta.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ceco a răspuns:

Intri pe google... dai la programe de publicitate/google adsense si te inscri acolo...banii ii primesti in functie de cat de vizitat e siteul si mi se pare ca primesti bani si daca vizitatorii dau click pe reclame suma primita poate sa fie intre un cent si 10000 euro.bafta

1 răspuns: