| rediana a întrebat:

Salutare tuturor. Am si eu o intrebare pentru fete in principal. Cunoasteti sau ati apelat la vreo persoana care se ocupa cu descantece, vraji, chiar magie neagra? De preferinta din Bucuresti. Am o problema pe care am incercat s-o rezolv in diverse feluri, insa aceasta este ultima solutie. Va rog, daca ati apelat la asa ceva si ati avut rezultate sau daca cunoasteti pe cineva care a apelat tot cu rezultate, va rog anuntati-ma. Va rog, cei care nu au nimic de spus concret, cei care vor sa ma sfatuiasca sa nu apelez, cei care considera ca sunt nebuna sa se abtina.

4 răspunsuri:
| quintron a răspuns:

Daca nu ai ce face cu banii da-le la panaramele aleea! mergi la biserica si lasa prostiile astea ca nu sunt adevarate nici verificate

| a_5373 a răspuns:

Mergi la Biserica!happy

| IrinaPrimavera a răspuns:

Buna. Te pot ajuta pentru problema ta. Cunosc o persoana de incredere care se ocupa cu ceea ce cauti. O contactezi ori pe email contact@vrajitoarea-irina.ro sau la telefoanele 0721166364, 0213526656. Mult succes! E din Bucuresti si puteti vorbi si prin telefon despre problema ta.