| EcceHomo a întrebat:

Salutare tuturor!

Azi am fost la un control ginecologic de rutină.Medicul mi-a zis că este nevoie de o ecografie transvaginală.
Toate bune, până când mi-a pus următoarea întrebare:
-"Ai preferințe la prezervativul care îmbracă transductorul?"

Eu am făcut ochii mari,nu am înțeles ce vrea să spună.
A repetat,de data asta mult mai explicit"
"-Această sondă (şi mi-o arată,pe ea,pe sondă)
trebuie îmbrăcată. Preferi o aromă anume la prezervativ?"
Mi-a venit efectiv să-i dau un picior în gură.

Intrebarea mea este:
Fetelor, vi s-a întâmplat vreodată să dați peste un asemenea specimen?
Ce ați face dacă s-ar întâmpla?

Răspuns Câştigător
| GoldenZenith a răspuns:

Nu am dat peste tipi de genul.
Cel mai probabil i as fi zis sa mestece el prezervativul, mi-aș fi băgat picioarele în sonda lui si as fi plecat. Eventual, daca aveam chef, scriam și un review mișto despre el pe internet.

3 răspunsuri:
| PersonajFictiv a răspuns:

A vrut sa faca si el o gluma :-?
Cica poti avea si alergie la unele.
Spune-i sa-ti dea un pup acolo, sa ti-o faca bine.
http://m.csid.ro/......t-16752400

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si te-ai gandit sa le faci in ciudã.hee hee o fii el specimen, si daca ai fii acceptat avansurile lui te lipsea de servicii. Money before whores dumb ass f, uck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi s-a intamplat niciodata sa am probleme de genul asta când am fost la vreun control,poate si din motivul ca sunt baiat,dar probabil ca doctorii mai simt nevoia din când in când sa mai schimbe glumele, s-or fi saturat si ei de alea când te tin pe holul spitalului jumatate de zi fara sa te bage in seama, au vazut cred ca se distreaza doar ei si deci ca noi nu le gustam...
Vreau doar sa iti multumesc pentru voturi, de aia iti scriu, si sa iti promit ca atunci când voi fi intr-o dispozitie mai buna am sa scriu si raspunsuri amuzante...