| Abcd1234ef56 a întrebat:

Salutare tuturor!
Ce lectie (lectii) ai avut de invatat de la viata? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Elvira575 a răspuns:

Salut,am invatat ca :

Fericirea nu înseamnă să ai: Bani Maşină sau Lux.Dar să ai pe cineva lîngă tine. Care să te iubească aşa cum eşti

Singurul defect al unei femei, este că uneori uită cât de mult valorează

Dacă un băiat iubeşte şi plânge pentru o fată nu înseamnă că este fraier înseamnă că ştie să preţuiască ceea ce are

Momentul acela trist când realizezi că nu eşti aşa importantă pentru cineva cum credeai

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Indiferent de greutatile pe care le ai, viata trebuie traita, iubindu-ti aproapele.

| Crisk a răspuns:

Viata nu e asa cum ni-o dorim.
Niciodata nu trebuie sa ne dam batuti, viata ne da cele mai dureroase palme.
Nu trebuie sa renunti la ceea ce-ti doresti doar ca nu vor parinti sau ca ceea ce vrei pote distruge prietenii.
Nu te lasa calcat in picioare de nimeni.

greece12
| greece12 a răspuns:

Sa fii bun si generos intotdeauna.

Orice rau pe care-l gandesti sau il faci, se va intoarce la tine inmiit.

Totul este posibil.

| thegatekeeper a răspuns:

Sa ma multumesc si sa fiu recunoscator pentru ce am, sa am cat mai multa rabdare, sa fiu ceva mai optimist, sa nu renunt, sa nu iau totul prea in serios etc.

| iuly92 a răspuns:

1.Sa nu ai incredere in nimeni
2. Aparentele inseala
3.Toti sunt langa tine atunci cand vor ceva ce iti apartine
4.Nimic nu este pentru totdeauna
5.Cu cat iti pasa mai putin cu atat esti mai fericit
Si multe multe alte chestii!