| Vladsnllgddvff a întrebat:

Salut cine priveste lectii de viata si daca vo dat o lectie aceste filme sa-i zic.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, daruneori unt niste lectii destul de evidente... Emisiunea este in regua, uneori chiar ma intreb cum se gandesc astia la teme atat de diferite

| JackTD a răspuns:

Am privit ceva timp, sunt niste lucruri ce e foarte bine sa le stii...
Te invata ceva insa nu foarte multe...
Pe urma o sa te plictisesti privind

| ANDREEA61541 a răspuns:

Emisiunea este una din care ai multe de invatat pentru viitor dar o sa te plictisesti putin deoarece dupa publicitate sau inaintea publicitatii spune mereu ce s-a intamplat pana atunci.