| r3spectt a întrebat:

Salutare.
Viata mea s-a schimbat complet, adica nu mai sunt acea persoana fericita aproape mereu.
Acum imi place sa stau singur, sa ascult tot mai des muzica de dragoste trista, si sa mai beau cate o bere.
Seara nu pot dormi daca nu ma uit la 3 filme gen "a walker to me, notebook"...
Cred ca is indragostit? imi place la nebunie de vreo 3-4 fete.
Vorbesc cu ele, chiar unele simt ca ma plac, dar nu stiu ce se intampla cu mine.
Cateodata simt nevoie de singuratate, sa dau muzica la refuz sa tip cat pot, as vrea sa fac totul dupa bunul meu plac, dar nu prea am cu cine, unii nu au bani, altii au un temperament diferit.si m-am cam saturat sa cheltui numai eu bani, ei sa nu plateasca aproape niciodata.
In legatura cu fetele acelea, mai precis 2 imi plac la nebunie, nu stiu ce sa fac, cateodata as vrea sa le spun ceea ce simt, sa le scot in oras, sa le fac sa se simta foarte bine, sa le daruiesc trandafiri, multe alte chestii care ma apucat asa dintr'o data.
Dar cate o data nu ma suport nici pe mine, poate din cauza oamenilor pe care ii vaad si ma dezgusta complet?
Deja am inceput sa le zic in fata unora dintre ei ca nu merita sa vorbesc cu ei, deja simt ca is singur.ca nu mai pot face nimic frumos.
Aveam prieteni dar pana mi-am dat seama ca ma injunghiep e la spate si profita de banii pe care familia mii da sa ma simt bine...
Cateodata seara nu pot sa adorm pana la vreo 1-2 noaptea, ma gandesc numai la clipe frumoase alaturi de acele persoane, cateodata cand ma gandesc ca am si refuzat o persoana foarte draguta si pe care acum o plac, imi vine sa plang, sama dau cu capu de pereti. apropo m-am intalnit cu ea si sunt convins 100% cai place de mine, nu stiu daca mai are prieten, oricum cand ma vede, incearca sa se ascunda si dintr'o data parca sare asupra mea... spune numai lucruri, adica am pus o melodie si ia spune"of, imi vine sa plang"era o melodie de dragoste...sauin autobuz"off ce rau imi pare ca nu am te'am vazut mai devreme, sa stam de vorba"
Deja acum am nervi, pentru ca ma vad cateodata atat de bun, un suflet mare, sa zic si frumos(nu vreau sa par cocalar), si cand ii vad pe unii cum arata, cum se poarta cu unele fete.imi vine sa imi trag un glonte in cap sau sa ii dau un pumn aluia...
In ziua de astazi majoritatea fetelor sunt cu ochii de pe baieti cu bani, dar care putini sau suflet, si dupa cei care is ca fat-frumos-din-lacrima dar care sunt pe atat de urati la sufelt...ma dezgusta!
Poate ar trebui sa le iau pe randsa vorbesc cu ele, sa fac pasul urmator, dar imi este foarte foarte greu. ceva simt ca ma opreste!
Acum simt nevoia de relaxare asa ca o sa plec la un pescuit.
Astept multe raspunsuri aici cat si pe adresa F. C_BARC3LONA@YAHOO.COM
NOROC.

3 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Ei bine, te felicit pentru tot ce'ai vrut să spui mai sus, dar nu sunt de acord cu o chestie: îţi plac rău două fete şi tu vrei să le spui. Păi cum crezi că vor reacţiona atunci când vor afla că tu ai spus atât unei, cât şi alteia că o iubeşti? Îţi spun eu, se vor simţi nasol, mai ales dacă şi ele ţin la tine. Alege una, dacă vă potriviţi, bine, dacă nu, încerci o relaţie şi cu cealaltă.
Succes!

| BRG a răspuns:

Bravo

| abstract3D a răspuns:

Prietene,amice, acelasi lucru il simti eu unii profita de bunatatea ta,cateodata as da drumu la muzica la blana sa moara toti vecini, ma apuca cate o stare de veselie cateodata, dar cateodata de tristete cand am apuca stare de veselie as juca o hora in batatura de sa imi sara pantofi cand sunt trist,ma retrag in fata calculatorului si joc un cs,in legatura cu fetele,e o alegere cam dificila dupa parerea mea, eu zic sa mai astepti si te gandesti tu la ceva respect, daca vrei sa mai vb id-ul meu este yo_kraiovistu hai bafta si respect