| MarianRaul a întrebat:

Salutare!
Vreau sa ma adresez baimarenilor in special sau a celor care au fost prin Baia Mare. Voi sta aproximativ o saptamana acolo si vreau sa-mi recomandati niste localuri unde mancarea este buna si unde pot iesi la o bere, doua happy

2 răspunsuri:
| BrokenArrow a răspuns:

Nume de străzi nu pot să-ţi dau. In general mă orientez după ce ii lângă un anumit local ( in cazul de faţă) laughing Poţi incerca in Centrul Vechi, unde sunt 2-3 locuri unde poţi mânca bine.
In Parcul Mare, unde este o pizzerie şi un restaurant.
Lângă Biblioteca Judeţeană este un restaurant-bar " Max". Tot acolo găseşti şi un club " Athos", dacă eşti fan. Deşi eu nu iţi recomand să mergi... mulţi cocalari işi fac veacul pe-acolo. Sunt mai multe, dar chiar mi-e lene să mai scriu laughing Şi... chiar dacă nu pare, te poţi descurca cu informaţiile astea.

| CatalinaPlesu03 a răspuns:

Salut, eu am fost in Baia Mare si am mancat foarte bine in Centrul Vechi la Millennium, restaurantmillennium.ro, dar de iesit nu am iesit in cluburi pentru ca nu am avut timp. Vacanta placuta si daca tii cont de recomandarea mea sa imi scrii daca si tu ai fost multumit happy