| anonim_4396 a întrebat:

Salutări!

Am un proiect de făcut, trebuie să intervievez un manager, iar eu nu am găsit un manager cu minim 5 angajați, deci e careva pe aici care e manager(știu, sunt șanse aproape inexistente) sau cunoaște oameni(manageri) care m-ar putea ajuta?

Sunt din București, deci dacă cunoașteți și vreți să faceți o faptă bună, așa ca de început de an, nu ezitațihappy

Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Ceva_Aura_1988 a răspuns:

Manager de?
Sa fie activ sau poate fi si cineva care nu mai lucreaza pe aceasta pozitie?