| fyrelord a întrebat:

Bună TPU, se întâmplă să cunoașteți vreun site unde aș putea cunoaște persoane cu care să pot exersa Limba Engleză? Sau dacă doriți careva să conversăm puțin în Engleză, lăsați un mesaj. Mulțumesc anticipat.

9 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

In link, gaseste o lista de asemenea website-uri(unele iti permit sa interactionezi cu nativii):http://www.learningnetwork.ro/......traine/398

| fyrelord explică (pentru alessia5158):

O să verific. Mulțumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Duolingo.

| Exaizo a răspuns:

Ce nota iti dai la engleza?

| ady14 a răspuns:

Este o aplicatie pe magazinul play de la android, e super incearc-o