| oackyy a întrebat:

Salutari!
Exista cumva o mrtoda sa sterg un mesaj de pe un grup de Messenger şi să nu îl mai vadă nimeni? Sau chiar editarea mesajului printr-un program?
Merci anticipat!

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Pai îl poți șterge doar de la tine din Conversație, odată trimis destinatarul are și el o copie pe care nu o poți șterge pentru ca se afla in aplicația lui, in telefonul lui. Și la grupuri e la fel.

Sau poți sa ii blochezi pe toți din grupul ala și nu o sa mai vadă numele tău in dreptul mesajului.