| Andre a întrebat:

Salutt. as vrea sa-i cumpar prietenei mele cele mai bune un mic cadou deoarece este mereu langa mine cand imi este greu. la teze. si etcc. ce ma sfatuiti s aii cumpar? as vrea ceva mic sh simbolic si cam la ce pret? Multumesc

1 răspuns:
| DeeeaA a răspuns:

Ceva mic sh care sa ii aminteasca mereu de tinetongue
Poti sa ii iei un accesoriu pentru telefonul mobiltongue
Cand o sa il scoata din geanta/buzunar.o sa isi aduca aminte de tinetongue
DAca nu...ii poti lua ceva pe care poate sa il puna pe noptiera, in vitrina sau pe birou. ceva mic sh dragut ce stii ca ii place si are nevoie
Funda?
FundA?