| Andreea2475 a întrebat:

Saluutt!happy Imi puteti spune de unde sau cum pot sa mi descarc pe telefonul meu S Advance Adobe Photoshop Touch, care este disponibil doar pentru Galaxy Tab 10.1 si sa fie gratis, sigur. FUNDITAAA!:d

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce versiune de Android ai? poate te ajut eu.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| Andreea2475 explică (pentru neluL):

Versiunea 2.3.6 (la telefon).

| neluL a răspuns (pentru Andreea2475):

Nu merge Photoshop pe versiunea asta! Trebuie sa-i faci upgrade la versiunea 3.1 si apoi il descarci free de aici
http://www.sharebeast.com/pmc5pdcj4584
Bafta!

| Andreea2475 explică (pentru neluL):

Ok,dar nu pot din pacate sa i fac upgrade de ceva timp, adica mi am restetat telefonul acum 1 luna aproximativ si de atunci imi tot apare acea chestie cu verificarea softului, insa imi spune ca procesul a esuat, oare de ce?

| neluL a răspuns (pentru Andreea2475):

Nu-mi dau seama dar procesul poate esua de la o intrerupere de semnal la internet.

| Andreea2475 explică (pentru neluL):

Mm. nu prea cred, adica netul e ff bunlaughing si chiar nu stiu sa explic ce are, insa stiu ca deocamdata nu exista o versiune disponibila pentru actualizare, dar ramane sa astept.