| Ddiinnaammoo a întrebat:

Saluutt:* Nu stiti cumva cum se pune un video' pe Facebook? Mersii!

2 răspunsuri:
| DennyxD a răspuns:

Intri pe profilul celui unde vrei sa ii pui sau chiar pe al tau sub pozele unde esti etichetata scrie SHARE, si alegi LINK. Pui acolo linkul de la video'ul pe care vrei sa il postezi si dai "Attach". Si s-a rezolvat!hee hee Fundita?:*

| birdie14 a răspuns:

Cum de obicei videoclipurile se iau de pe YouTube...sub video este o bară.Dai la Share dai copy de link şi apoi paste pe Facebook.
Baftă.