| RawrXd a întrebat:

Stiti cum se pune un video pe facebook... un video descarcat de pe telefon?

2 răspunsuri:
| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

Sus pe pagina ta facebook la obtiunea perete un pic mai jos scrie ADAUGA; FOTOGRAFII, VIDEO ETC, apesi p video si iti va aparea; INREGISTREAZA UN VIDEOCLIP sau INCARCA UN VIDEOCLIP, apesi pe obtiunea INCARCA UN VIDEOCLIP si iti va aparea" Alege un fişier video de pe calculatorul tău" si atunci iti va aparea dosarul din pc si iti alegi ce videoclip vrei si il incarci si dupa aceia il salvezi.

| RawrXd explică:

Problema e ca scrie: adauga: fotografi, legatura crying