| Ralux a întrebat:

Salz!love struck am si eu o curiozitate laughing joia trecuta a fost emisiunea lui Dan Negru: "Te pui cu blondele?" si au participat baietii lui Doroftei si as vrea sa stiu daca au castigat blondele sau daca au castigat ei doi.Si va rog fara ironii, fara replici de gen "ia o carte in loc de tv" pentru ca si voi va uitati la tv la toate emisiunile tampesti.Pt k sunt obisnuita pe TPU cu asa ceva decat cu raspunsuri folositoare.
Have a very nice day! big hug
XXXkisskisskiss!

Răspuns Câştigător
| asya a răspuns:

Iti spun sigur ca au castigat baietii(am vzt ieri reluarea)! Insa nu au mers mai departe...au ramas cu banii castigati pana atunci si 3 blonde in joc(care nu au castigat nimic)!

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Au castigat baietii.eu am vazut toata emisiunea si iti zic 100% sigur ca ei au castigatwinking
Sa le fie rusine blondelor ca le-au batut doi baieti amandoi sub 14 ani, si nu au gresit la nicio intrebarewinkingbig grin.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Au castigat baietii.

| Psihoyounger a răspuns:

A reinceput emisiunea? laughing Nu stiam.

Psihoyounger

| Sabwy a răspuns:

Au castigat baieti. se vedea putina mai multa intelegienta din partea lor. P. S. Nu am nimic cu blondele sa nu se inteleaga gresit...

| metonst54 a răspuns:

Au castigat blondele, au mai ramas 4 daca nu ma insel, dar nici baietii lui Doroftei nu au ramas mai prejos, din 20 de intrebari nu au ales nici o varianta de raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au castigat baietiibig grin 57 de milioane(lei vechi)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am castigat eu laughing)

| johncena_7779 a răspuns:

Pustii lui doroftei