| Ralux a întrebat:

Saluuutlove struck
Voi cu ce aveti decorata usa?(postere, abtipilduri, informatii, afise, chiar si postitehee hee )
Si va rog sa precizati ce este pe acele postere, abtipilduri, informatii, afise, postite sau cu cine sunt.
Intrebare pentru cei care chiar au ceva pe ea, so, fara ironii va roglaughing.

Have a very nice day!happy

Răspuns Câştigător
| eu_stie_tot a răspuns:

Din pacate usa mea are 2 geamuri verticale din sticla si ma scoate din minti k noaptea cand vad lumina de la calc parintii isi aduc aminte si de mine k trebuie sa ma culc laughing. Nu am nimic pe usa dar mi-ar placea sa am o usa opaca. Daca as avea cred ca as pune pe ea postere cu trupe de muzica pe care le ascult si un program zilnic daca ai sau un orar de la scoala. Un calendar sau o lista de lucruri pe care as vrea sa le fac inainte sa morlaughing... sau carti pe care vreau sa le citesc.

Nu stiu. Depinde de fiecare persoana. Oricum usa e un loc grozav pentru lucruri pe care nu vrei sa le uiti. Sau ceva care sa te motiveze.

Totusi ai grija cum le lipesti acolo sa nu ramana urme de la sticker k arata nasol dupa aia. Succeswinking

16 răspunsuri:
luciana
| luciana a răspuns:

Imi place discretia si nu pun nimic pe usi, dar in camera calculatorului, am pe toata usa, deci la scara mare, fotografia nepotelului meu, care are doar 3 luni. Il ating mereu cu drag si mare dor, dar nu cred ca ea va rezista mult aici ...Numai bine tuturor.

auran
| auran a răspuns:

Eeeei, am avut si eu acum multi ani inspiratia de a lipi postere pe usa (chiar si pe pereti) erau 6 cred dar, nu-mi mai amintesc decat 4 (eventual as putea sa o sun pe mama sa-mi aminteasca...) Elvis Presley / Roxette / Johnny Deep / Depeche Mode...

| ailin a răspuns:

Daca pot spune ca am decorat o ca nu prea e decorat eu i am pus p ai mei sa mi comande o usa cu oglinda p interior mi se pare absolut tare chestia asta si de ce sa pun poze cu altii si mai ales abtipilduri serios nu sunt la gradi daca alegi s apui poze postere sau chestii cu imagini in camera eu iti sugerez sa l pui cu tine nu cu toate pseudovedetele de la tv ca t asigur eu ca ele nu au poster p usa cu tinehee hee

| ViVi a răspuns:

Postere cu michael jackson laughing

| Orannginna a răspuns:

Am avut 2 postere: unul cu Gwen Stefani si celalalt cu Orlando Bloom :X. Dar a trebuit sa le dau jos pentru. ca am schimbat usa si acum sunt in aceeasi situatie ca @desdenova. tongue

| Silvia a răspuns:

Pai.la birou am pe o usa doar orarul de anul trecut, la fel ca Gabrylaughing, dar pe la dulapurile cu haine.am un poster mareee cu Jonas Brothers[hai mai ca`s dragutilove struck drooling laughing)...sau...ma rogrolling eyes doar Joe e draguuutzlove struck day dreaming laughing) hai si Nickbig grin], are fratimiu vreo 2-3 postere cu Spider Man si mai am un poster cu un soricel foarte sweetlove struck big grin...nu ma prea preocupa posterele...cred ca le am acolo de vreun anbig grin laughing

| Silvia a răspuns:

Aaa...stai ca am uitat sa zic ca am pe pc abtibilduri cu Spider Mansmug laughing) Off...asa e cand ai fratesigh laughing

| Gabry a răspuns:

Am doar orarul de anul trecut, care trebuie sa-l dau josbig grin

| Criiss16 a răspuns:

Eu am usa decorata cu 3 postere. Unul e cu Brokencyde, unul cu Simple Plan si unul cu un inger negru.happy

| kathessa a răspuns:

Pune mai bine pe peretele de linga o oglinda mare. Imaginea ta e cea mai frumoasa si de ea nu trebuie sa te saturi...

| Andreea_8014 a răspuns:

Un fel de cuier...cu 5 ratuste...si un poster cu evanescence.big grin

| everyday a răspuns:

Eu am ogroaza de postere cu vedetele preferate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele iubitului meu, scris foarte frumos de cineva talentat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. PE usa am un poster cu twilight, orarul scolii big grin si cateva notite, care le schimb in fiecare zi.
Pe cea lalta parte am un desen cu un ingeras love struck

Tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am postere pe usa, dar in schimb am pe dulap:unul cu Pink si unul cu Tom Kaulitz de la Tokio Hotel(nu ascult TH dar imi place mult Tom)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am 4 postere p usa. unu e cu Jonas Brothers altu cu Kristen Stewart(twilight)...altu cu Robert pattinson sh ultimu cu rihanna...pe scurt...cu cantaretzi,, ...si actori preferatziwinking