| BreeTanner a întrebat:

SARBATORI FERICITE TUTUROR!love struck:*:*si o urare din partea mea pentru >TOTIIbig grin<
Boc, Boc, Boc la usa ta, vreau sa iti urez ceva: iti doresc sa fi Nastase, sa ai minim 4 case, Iti urez sa fi Videanu Ca sa vinzi borduri tot anul" Sa fi mai istet ca geoana, Si la bani peste Prigoana, si sa bei tuica cu toiu ca nea Nicu Vacaroiu, ca Basescu - bun barbat, ca sa dormi cu Udrea-n pat. atit am avut de spus La multi ani paharu sus! Craciun Fericit Tuturor
craciun fericit si un an nou plina de impliniri![SA FITZI IUBITZI!]love struck

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Un An Nou Fericit love struck

| anDa a răspuns:

Multumim! :* Iti doresc la fel :*.
Tu i-ai trimis mosului scrisoarea? laughing

| BreeTanner explică:

Eu i'am trimis''olove struck... d mlthee hee...
Sa fiu sigur ca o primestelaughing. Sa evit inghesuiala de acum:devil)

| mabytza a răspuns:

laughing multumesc
si tie la fel :*