| anonim_4396 a întrebat:

Sarut mîna stimate doamne/domnișoare: Cum vă alegeti pantofii cu toc? Va cer scuze pentru greseli gramaticale. Seară bună.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In functie de culoare

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu esti barbat sau femeie?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu îi aleg eu, ei mă aleg pe mine, în special ăia de 15 cm care îmi fac cu tocul și strigă : hai, hai să îți rup picerele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Să trăieşti, tinere.
Când am să-mi ţin echilibrul şi o să fiu sigură că n-am să rămân fără cap de la ele, fii sigur că am să-mi şi cumpăr.

| horansgang a răspuns:

Cum imi pot opri notificarile de la tine? intruna imi arata ca ai pus tu intrebare noua, macar daca era interesanta

| gemeni6226 a răspuns:

Eu port foarte rar pantofi cu toc doar la ocazii speciale, dar nu-mi place ca tocul sa fie mai mare de 10 cm, ma oboseste un toc mai mare, nici cind am fost tinara nu m-am dat in vint pentru pantofi cu tocuri ca sunt super incomode, dar la ocazii deosebite cum am mai scris, port de 10 cm si sa fie rosii si de lac.

| CinevaNou a răspuns (pentru horansgang):

Il stergi de la prieteni... asta o sa fac si eu.

| R0R0 a răspuns:

In functie de sfaturile rudelor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce nu taci cand simti impulsul sa benganesti? De ce insisti sa ne dovedesti ca esti un decervelat? Te rog frumos nu mai posta intrebari din acestea aiurea si fara rost. O sa iti ramana tot colectivul TPU vesnic indatorat ca ne scutesti de notificarile la mesajele tale.

| InVisible99 a răspuns:

Daca te referi la inaltimea tocului, iti cumperi pe cat crezi ca poti sa mergi ca sa nu arati penibil, dar bineinteles conteaza si talpa, tocul, culoarea, tinuta blabla laughing