| anonim_4396 a întrebat:

Sărut mîna stimate doamne si domnisoare, vă plac pantofii cu toc înalt si vîrf ascutit? Dar masajul, multumesc si apreciez răspunsurile dumneavoastră sincere, si nu cele jignitoare.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Da,imi plac mult.
Cand voi face pozele de album, o pereche asa vor merge foarte bine la rochita pe care o am.
Bineinteles, un masaj e binevenit oricand dupa 7-8 ore de stat in picioare la munca, oriunde si oricand.
Te pup!

2 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Chiar daca pantofii cu toc si varf ascutit sunt eleganti in realitate fac numai rau oricui ii poarta frecvent, consider sanatatea mai importanta decat sa fiu admirata de cei din jur, cat priveste masajul depinde ce cine il executa

| eu6andrea a răspuns:

1.nu
2.da