| anonim_4396 a întrebat:

Sărut mîna stimate doamne si domnisoare vă fac prietenii sau sotii dumneavoastră masaj cind ajunge ti acasă obosite de la muncă? Vă cer scuze dacă intrebarea vi se pare indiscretă, si vă multumesc pentru răspunsul dumneavoastră.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ca sunt ori nu obosita, seara, sotul stie ce are de facut, asa ca, nu imi fac problema, sunt rasfatata, si nu ma plang, dar sunt si momente critice cand un masaj chiar este bine venit.
O seara bunahappy

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Deocamdata nu are cine sa imi faca masaj, dar ar prinde bine uneori cand vin de la scoala un masaj oricand e binevenit!
O primavara frumoasa iti doresc!
Te pup!

| Funions a răspuns:

Buna! Am prieten de 3 ani si foarte rar se intampla sa fiu rasfatata, in orice fel asta incluzand si masajul. Mi-am luat deja gandul ca va fi altfel, dar intotdeauna este langa mine si ma face sa rad happy

| DoriKat a răspuns:

Niciodata!

| stejara2 a răspuns:

Sincer Cristi? Ei bine, da! Imi face masaj, stie cata nevoie am de relaxarea muschilor spatelui, picioarelor!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru stejara2):

Super

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru caramela):

Super, multă sănătate stimată doamnă.

caramela
| caramela a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Multumesc mult stimate domn Cristi.
O seara bunahappy