| DenisaNicoletaG a întrebat:

Scrieti frumos?

30 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Cind vreau, da, dar incet. De regula, nu. Asta, literal. Literar, scriu mereu frumos cand ma pun sa scriu, multi au zis ca am talent la scris. happy

| sabin89 a răspuns:

Vad ca doctorii evita sa se exprime...

| MCRgurl a răspuns:

In cazul in care hieroglifele sunt frumoase, atunci da laughing

| Drimmero a răspuns:

Nu

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Doar martea.

| Mayhem666 a răspuns:

Daca nu ma grabesc da, daca ma grabesc, intelegi mai bine chineza decat literele scrise de mine.

| Florentina9210 a răspuns:

Sa zicem ca.da.

| oprescudorin11 a răspuns:

Cand sunt bine dispus, scriu ingereste, ca scribii de acum 100ani.Si in scrierea gotica! Ca printul Maskin care scria o gramada de grafii scribologice, istorice. Daca sunt nervos(ca de obicei) scriu 'ca doctorii'.
Cand scriu pe calculator, nu mai conteaza.Raman ca voi.

| untu a răspuns:

Imi place sa scriu frumos, clar, ordonat si citet ca sa poate fi inteles de altii cand citeste in caietul meu!

| justanotheruser99 a răspuns:

In general da.

| Clorox a răspuns:

Da.

| deeeaqq a răspuns:

Maybe.

Poate se înțelege ceva * imgur.com/1UWH8fR

| PersonajFictiv a răspuns:

Nu,scriu groaznic si in cazuri bune scriu aproape de normal. laughing

| syd a răspuns:

Pretty edgy http://imgur.com/5XuUsv1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrisul meu arata ca niste semnaturi facute la repezeala, dar pot sa scriu si descifrabil daca ma straduiesc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mmm, se putea și mai bine
http://imgur.com/wXmfLt1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Nu. Aud cam in fiecare zi cate o persoana care face astfel de remarci, iar eu le mai raspund la caterinca, ca exersez scrisul de doctor de pe acum.

| DeathOfDreams a răspuns:

Doar pe primele pagini, atunci când încep un caiet nou.

| OnePiece a răspuns:

Nu.

| papuciirupti a răspuns:

Neah. cel care scrie mai urat e mai destept, creierul lui se misca mult mai repede, e mai rapid deccat al celorlalti care scriu mai frumos. in general asa e dar sunt si exceptiiwinking

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru papuciirupti):

Am vazut un post pe Facebook despre asta, i-am facut screenshot si l-am trimis tuturor prietenilor.

| Desireღ a răspuns:

Sigur

| Fumiko a răspuns:

Daaa

| Derkes a răspuns:

Cu o pană, Da.

| RoxanaY a răspuns:

Nu. Rar scriu frumos. Daca vreau sa scriu frumos o propozitie de vreo 10 cuvinte, am nevoie de vreo 3-4 minute minim.

| NONAME113 a răspuns:

Eu scriu foarte urat, este cel mai bun mod de ai tine pe colegii care vor sa.ti fure temele, departe de caietul tau. laughing)

| Dededededededede a răspuns:

Oarecum da, singura chestie deranjantă pentru cei ce nu sunt obişnuiți cu scrisul meu, e că scriu extrem de mic. De câte ori am auzit de la profe 'ce e cu puriceii ăia' sau ' scrie şi tu mai mare'... pff.

Întrebări similare