| LostInDreams a întrebat:

Scrieti. mi si mie va rog un dialog intre un copil si un calculator(la romana).

4 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Tema asta am avut`o si eu la scoala oh go on rezolv`o singur.doar e tema ta happy

| TeoPT a răspuns:

Da ce suntem noi?

Răspuns utilizator avertizat
| Jghiban_Mihaela_2000 a răspuns:

-Hei tu, cel care te joci!
-C-cine a spus asta?
-Eu, calculatorul!
-Vorbesti? chiar vorbesti?
-Tie ce ti se pare?
-Pai... daca m-ai bagat in seama presupun ca ai ceva destul de important de spus... nu?
-Asa este, e legat de tema ta la Matematica si Romana.
-Ce este?
-Nu crezi ca ar trebui sa te gandesti putin mai mult la ceea ce scrii?
-Pai cred ca m-am gandit destul de mult...
-Mai uite-te o data!
-O, da uite aici am gresit, oh si aici si aici, bine... cred ca ai dreptate, ma duc sa-mi refac temele, voi veni sa ma joc putin mai tarziu.