| alexboy a întrebat:

Care imi face un dialog in romana de cel putin o pagina? orice subiect

Răspuns Câştigător
| Ganduri albe a răspuns:

Ceilalti is rautaciosi iti fac eu unul:
-Buna, eu sunt ciresika de pe TPU!
-Buna eu sunt deya!
-Am vazut unul de pe TPU care vroia sa ii faca cineva un dialog ...pe TPU
-Da era un nesimtit l-am vazut si eu
-pa
Sper sa te ajute

7 răspunsuri:
| Helăăău a răspuns:

De acord cu deya!

| Tourniquet a răspuns:

Ti-e lene sa-ti faci? E datorita ta sa-ti faci temele, nu ca vrea profesoara / profesorul sa iti dea ca asa vrea el. happy

Uite un dialog straight face

Intr-o zi o portocala ii zice unei banane :
- Buna, Banany! Ce faci?
- Bine, tu, Porty?
- Bine. Ai observat cata rautate pe oamenii astia? Ma cojesc si ma storc sau ma mananca cu nerusinare. Oi avea eu vitamine si toate alea, dar vreau sa traiesc!
-Te inteleg perfect! Pe mine ma cojesc frumos si ma inhata.
-Ar trebuii sa facem ceva, Banany! Hai sa ne opunem!
-Hai!
- FACEM GREVA! De ce sa fim noi mancate?
La un momendat vine marul si spune :
- Voi ati innebunit? Logic ca trebuie sa fim mancati. Ca daca nu am mai fi mancati nu am mai fi culesi si pus din nou la insamantat si ni s-ar duce specia.
- E, na?
- Da. Ce?
- Nimic.
De atunci fructele au inteles importanta lor happy

| JustMusic a răspuns:

Cred ca til poate face alexboy

hai mai chiar un dailog sa nu sti sa faci si mai ales ca e in limba care o vorbesti zi de zi daca era la engleza franceaza sau germana era altceva

asa ca descurcatetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vrei sa-ti fac si de mancare? sau cumva sa fac curatenie la tine in camera? laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite-mi 500 de mii si ti-l fac cat ai zice peste!
Prostia si luxul se platesc, draguta!

| 2696 a răspuns:

Scuze ca iti zic dar nu prea ai bun simt... oricine poate sa-si faca un dialog iar tu profiti de cei de pe site. E responsabilitatea ta deci descurca-te!

| alexunder12 a răspuns:

Ti-l fac eu. Contra cost.