| anonim_4396 a întrebat:

Scriu poezii de Craciun pentru oamenii care inca mai apreciaza sarbatoarea asta la modul spiritual si se bucura de armonie.
Aveti de gand sa faceti om de zapada anul asta?
http://goo.gl/xIaJvQ

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă aș avea zăpadă, aș face.

| contαbαndonαt a răspuns:

Dupa cum ziceam, nu esti deloc noua pe site...

| anonim_4396 explică (pentru contαbαndonαt):

Sa ghicesc. 16 ani, din Bucuresti?

| contαbαndonαt a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca s-ar putea sa stiu la cine te gandesti dar nu, nu sint ea.Si ar trebui sa-ti dai seama singura dupa modul in care scriu si ma exprim.

| anonim_4396 explică (pentru contαbαndonαt):

O sa ma uit in raspunsurile tale cand revin de la magazin. Poate esti vreo fosta iubita de-a mea.

| contαbαndonαt a răspuns (pentru anonim_4396):

N-are cum, nu imi plac femeile, cel putin nu din punctul asta de vederelaughing

| contαbαndonαt a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar, daca iti place de mine, te invit sa ma admiri (de la distanta)..."usa" mea e deschisa tuturor fanilorbatting eyelashes.

| anonim_4396 explică (pentru contαbαndonαt):

E posibil sa ma confunzi. Nu tin minte vreo fata movie lover care scrie ca tine.
Esti utilizator vechi?

| contαbαndonαt a răspuns (pentru anonim_4396):

Destul de vechi, si tu esti un user mai vechi se pare, dar nu ne cunoastem, altfel imi aminteam eu.

| anonim_4396 explică (pentru contαbαndonαt):

Ne putem cunoaste oricandwinking nu in sensul ala, stai linistita.