| Gabica a întrebat:

Scuzati categoria, dar chiar n-am stiut unde sa pun! Daca ma uit pe site-ul ala youtuberepeat.com ca mi-e lene sa du de fiecare data repeat se pun vizualizarile pe youtube? Daca nu stiti despre ce e vorba, trebuie sa adaugi in link-ul unei melodii de pe youtube intre youtube si. com cuvantul repeat si melodia se va restarta singura.

1 răspuns:
| keyzor a răspuns:

Da, se pun dar se updateaza o data pe zi vizualizarile pe acelasi ip