| anonim_4396 a întrebat:

Se apropie ziua mea si sunt trist deoarece anul trecut de ziua mea am trecut printr-o experienta foarte traumatizanta de ziua mea, cum pot trece peste asta caci vreau sa ma bucur din nou de ziua mea.

3 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Uita ce s-a intamplat - daca nu ar exista uitarea ar fi numai nebuni pe strada

| ionutzul31 a răspuns:

De ziua ta faci ceva atat de tare incat sa iti stearga din cap experienta aia.winking

| AkQuIn a răspuns:

Si eu am trecut printr-o experienta de ziua mea nu prea buna dar nu m-am mai gandit la acel lucru si am incercat sa cred ca a fost doar un cosmar. Sper sa te ajute.