auran
| auran a întrebat:

Se intrezaresc niste fulgi timizi, oare vom avea zapada de Craciun?!
http://www.youtube.com/watch?v=dnjpfyIQlWw
http://www.youtube.com/watch?v=ahEC_BZRJ6I

Răspuns Câştigător
| DoarOana a răspuns:

La mine fulguieste incet, dar nu destul cat sa se depuna! As vrea zapada.
Imi plac colindele.

7 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Absolut. La mine ninge laughing

| costyn162 a răspuns:

Ninge si la mine. Intr-adevar cu fulgi mici si desi dar speram sa se astearna si sa avem zapada de Craciun.

| DoarOana a răspuns:

Multumesc ca mi-ai desemnat raspunsul ca fiind castigator

| gaga_5261 a răspuns:

Anul acesta vom avea parte de un Craciun cu zapada in toata tara, desi deocamdata pare putin probabil. A nins deja la munte, iar pana la sfarsitul lunii zapada se va asterne in toata tara. In Bucuresti primii fulgi vor aparea pe 15 decembrie, conform Vremea.Ido.ro.

Vom avea parte de o una friguroasă, dar fără excese. Cele mai scazute temperaturi se vor inregista in noptile din ianuarie, cand sunt asteptate minime de pana la -20°C. Pe alocuri maximele vor depasi insa 15°C grade, atat in ianuarie cat si in februarie, susţin specialiştii de la Administratia Nationala de Meteorologie citati de Libertatea.

Zapada va spori cu siguranta magia sarbatorilor. Ea se va mentine si chiar si in zonele joase din sudul tarii. Se pare ca vom fi norocosi anul acesta, pentru ca tendinta generala este de scadere a numarului de zile cu zapada.

| just|breathe a răspuns:

La noi fulguieste de dimineata.Pana acum nu s-a depus dar nu se stie ...pana diseara smug. Am stat doua ore in frig si ninsoare.nail biting.Numai eu stiu cum am rezistatworried.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine azi a nins! Este superb! Sa speram ca am timp sa ajung la patinoar in Craiova rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urata, nene, urata fatosau baiete