| clauss a întrebat:

Se pare ca al treilea razboi mondial a inceput, mai nou va intra si america alaturi de sud coreieni, oare va inceta sau va continua si cei mai rau e ca amandoua tari coreiene sunt printre cele mai dotate armate?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt printe cele mai dotate armate datorita celor care stau in umbra, or fi cunoscut-o pe baba Vanda Kim-il -jung?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sa vedem ce se intimpla duminica, americanii vor participa cu sudistii la un hai sa ne jucam de-a razboiul, acolo este indreptata toata temerea