| Adriana6799nh a întrebat:

Se poate obține un corp armonios cu sportul făcut acasă?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Merge. 200 flotari timp de 30 zile dupa 300 flotari timp de 30 zile

| cristi202 a răspuns:

Dacă mai înveți ceva teorie cu privire la body-building, da, se poate. Dar, trebuie sa afli ce posibilități ai acasă, ce mișcări trebuie sa faci pentru fiecare grupa de mușchi, și sa vezi ce au făcut și alții și cum și -au "sculptat" ei corpul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce intelegi prin armonios. Se poate obține da, dar nici într-un caz la limitele lui de dezvoltare... Poți obține cum avea Brat Pitt in fight club, daca tii dieta. Dar mai mult nu prea cred, numai dacă ai vreun genetic anormal ai avea rezultate numai cu greutatea corporala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, clar!
Sala e overrated. Prea cred oamenii ca sala o sa le rezolve problemele. De multe ori sala e doar o fiță si o teapă. Nu mereu, dar sa zicem 80% din persoane sunt doar superficiale acolo, si asta e o opinie facuta dupa ce am fost la mai multe săli. Poti sa ai aceleasi performante si acasa. Jogging, gantere, bidoane cu apa, mai economisesti si o caruta de bani. laughing
Da, oamenii de performanta si cei care chiar vor ceva foarte serios (gen cu antrenor) inteleg, dar de multe ori totul tine de ambitie si pricepere, nu de locul in care te antrenezi. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Depinde cât spațiu ai să te destinzi. Dacă stai la casă și ai grădină mare, poți face jogging. Dacă stai la bloc poți dansa și face gimnastică în sufragerie sau dormitorul personal.