| alecsasweet a întrebat:

Ce se poate intampla daca nu sunt obisnuita cu sportul si am facut prea multe genoflexiuni dintr-o data? big grin

Răspuns Câştigător
| MioaraParalescu a răspuns:

Nu,muschii se dezvolta intr-o perioada
indelungata de timp.
Daca s-ar dezvolta dintr-o data ai vedea pe strada numa cate un musculos happy

21 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Weider a răspuns:

Febra musculara, dureaza 3-4 zile. Nu e nimic rau, fii relaxata.

| Weider a răspuns:

PS: am uitat sa scriu, ba da se dezvolta, asta inseamna febra musculara = cresterea masei musculare.

| CranK71 a răspuns:

Faci febra musculara. adica ti-se molesesc toti muschi lucrati

| alecsasweet explică (pentru CranK71):

Febra musculara o am deja... dar nu se intampla altceva cu muschii, nu se dezvolta dintr-o data sau ceva de genul asta? big grin

Răspuns utilizator avertizat
| alecsasweet explică (pentru MioaraParalescu):

Ahaa. ok. Mersi happy

| MioaraParalescu a răspuns (pentru alecsasweet):

Vrei sa slabesti sau de ce faci genoflexiuni?

| alecsasweet explică (pentru MioaraParalescu):

Nu vreau sa slabesc. doar pentru conditie fizica, pentru lucrarea muschilor picioarelor, pentru intarirea muschilor. am gasit pe facebook o "provocare" si vreau sa incerc... sunt la a 3a zi :D
https://www.facebook.com/....../photo.php

| MioaraParalescu a răspuns (pentru alecsasweet):

Pai in cazul asta multa bafta!
Nu ai numai de castigat aici happy
O sa ai niste picioare frumoase si ferme.

| alecsasweet explică (pentru MioaraParalescu):

Multumesc! Sunt hotarata sa merg pana la capat. big grin
Dar sper ca la sfarsit sa nu am niste picioare prea ferma, de barbat... big grin

| alecsasweet explică (pentru alecsasweet):

Ferme*

| MioaraParalescu a răspuns (pentru alecsasweet):

Nu stai linistita laughing
O sa ai niste picioare frumoase si e bine sa faci din cand in cand niste sport.
Mai bine decat sa stai la pc.
Cand o sa vina vara si o sa porti pantaloni scurti, o sa fii invidiata happy
Mult succes!

| alecsasweet explică (pentru MioaraParalescu):

Multumesc pentru raspunsuri! :*

| MioaraParalescu a răspuns (pentru alecsasweet):

Cu placere! happy
O seara frumoasa sa ai!

| alecsasweet explică (pentru MioaraParalescu):

O seara placuta si tie! happy

| CranK71 a răspuns (pentru alecsasweet):

Nu dintr-o data daca mai lucrezi o sa ai febra primele 3 zile la rand dupa care te obisnuiesti si usor usor se dezvolta muschi nu dintr-o data laughing

| MioaraParalescu a răspuns (pentru alecsasweet):

Nu,muschii se dezvolta intr-o perioada
indelungata de timp.
Daca s-ar dezvolta dintr-o data ai vedea pe strada numa cate un musculos happy

| Ella27 a răspuns:

Faci febra musculara

| AlbinutzaRoz a răspuns:

PAii facii febraa musculara si asta dureaza cam intre 3 -5 asa happybafta!

| KidDu123uuu a răspuns:

Cred ca maximul problemei ar fi o febra o intindere sau ceva de genu eu fac fotbal dar cand fac peste 300 genoflexiuni imi trosnesc genuchi nu cred ca ti s-a intamplat asta dar cred ca poti avea decat o febra

| Oprea_Lucian_1992 a răspuns:

Iti cresc mai repede flocii!