| anonim_4396 a întrebat:

Se poate patina usor,pe patine cu rotile, clasice? de unde sa cumpar? FUNDITA!
http://img0.etsystatic.com/000/0/6067190/il_fullxfull.22 1683040.jpg

6 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Patinele sunt cele cu care poti merge pe gheta, iar cele cu rotite sunt role cu ele mergi pe asfalt.
Atat patinele cat si rolele le gasesti in orice hipermarket.
Te pup!

| razadeluna a răspuns (pentru Latinmoon):

Dar,nu gasesc din astea in supermarket :-(

| Latinmoon a răspuns (pentru razadeluna):

Nu supermarket draga hipermarket cum este Cora, Real, Careffour etc.

| razadeluna a răspuns (pentru Latinmoon):

Ai vazut asa ceva?

| Latinmoon a răspuns (pentru razadeluna):

Din Careffour mi-am luat eu role.

| me4u a răspuns:

Rotile nu prea se gasesc la noi iar in Hipermarket sunt numai produse slabe. Se patineaza usor cu acel gen dar nu sunt chiar cele mai stabile. Este alt soi de patinaj, bazat pe manevrabilitate mai mult. Incearca pentru plimbare niste role bune in linie. Eu mi-am luat de la Skates : www.skates.ro/role