| Lucifer666 a întrebat:

Se poate realiza o cenexiune intre pc si telefon daca pc-ul nu are adaptor bluetooth? ma gandeam ca exista vren program pe net cu care sa realizazi conexiunea. Deci - Exista?

Răspuns Câştigător
| cristiancristir a răspuns:

Eu am in nokia si un samsung. Pentru nokia am Nokia Pc Suite, Iar pentru samsung am Samsung Pc Studio. Nu stiu ce telefon ai dar cred ca pentru fiecare telefon este un program de conectare la pc.

1 răspuns:
Shin
| Shin a răspuns:

Poti sa-l conectezi si prin Windows in sine, fara programe aditionale, dar optiunile sunt mai limitate.
Numai bine, Shinwinking