| andreea_6295 a întrebat:

Se poate sterge o intrebare din contul TPU?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Poti sa trimiti o cerere la CONTACT (sus) sau sa raportezi/blochezi singur/a intrebarile sau raspunsurile. In mod normal, este nevoie de minim 2 raportari. Deci, mai rogi si pe un prieten, ca sa te ajute. Atunci postarile respective nu vor mai fi vizibile pentru ceilalti. Dar doar administratorul site-ului (Stela) le poate sterge de tot. Succes!

| mgtow a răspuns:

Vb cu adminul, acolo lasi linkul cu intrebarea si el o sterge.

| Anileda a răspuns:

Da!
O raportezi pe irevelant, va disparea in cel mult o zi!