| daniel11 a întrebat:

Se pot uploada videoclipuri pe facebook?big grin si daca da cate?:d

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cate vrei poti sa incarci pe facebook! Nu ai o limita! Pentru a incarca videoclipuri Intra pe Facebook->clik pe ''profilul meu''(dreapta sus)->click pe fotografii (se afla sub poza ta de profil)->clik pe ''+ Incarca videoclip'' (in dreapta sus).
Bafta!

| daniel11 explică:

Si ca sa vad videoclipurile care le am uploadate unde dau? :d am cautat si nu am gasit thinking