| ItsMatrix a întrebat:

Cum pot uploada videoclipuri pe youtube mai mult de 15 minute?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

În managerul de încărcare undeva unde este scrisul acela mic în josul paginii ar trebui să existe opțiunea aceasta care este destinată celor ce crează tutoriale video sau alte materiale originale, de regulă, dar trebuie să introduci numărul de telefon.Vei primi un SMS cu un cod de activare care va trebui să îl introduci în câmpul specificat.Trimiterea SMS-ului poate dura. Dacă ai primit SMS-ul și ai activat aceasta funcție NU o folosi pentru a încărca materiale ce sunt cu drept de autor(filme, muzică și altele ce poartă drepturi de autor) doar materialele făcute de tine(tutoriale vide, demo-uri, etc) și recomand ca acele materiale să aibă un wattermark, așa știi precis că boții le vor considera originale și plus de asta ai deja copyright-ul tău pe ele, și ești protejat.Succes

| ZeHelp a răspuns:

Va trebui sa-ti confirmi contul cu numarul tau de telefon.

| Martzy007 a răspuns:

Descarca youtube downloader. Sper sa-ti fie de ajutorwinking