| anonim_4396 a întrebat:

Se spune ca tot ceea ce urca trebuie sa si coboare, asa o fi si cu inteligenta?, ma refer la oamenii de stiinta precum Einstein si toti ceilalti, tot ce au descoperit si descopera in folosul omenirii poate duce si la distrugerea ei, asta este parerea mea, voi ce pareri aveti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din pacate inteligenta nu tine o vesnicie.Parerea mea.Sensei.BRO are dreptate cand inbatranim suntem mai rai ca copii nu?' sunt foarte multe exemple daca te uiti in jur la batrani.

5 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu stiu ce sa spun happyDar eu cred ca inteligenta nu coboara daca sti cum sa ai grija de ea.winking
Depinde de fiecare om in parte.La unii coboara la unii nuwinking

| Casiana a răspuns:

Eu cred ca inteligenta este vesnica!

| eewan a răspuns:

Nu coboara.sau poate ca da. sa nu uitam ca multi oamenii de stiinta au innebunithappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu n-ai vazut ca batrinii dau in mintea copiilor? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt de parere ca ai dreptate mormaila!