| rateu a întrebat:

Se uita cineva pe acele camere de supraveghere de la Evaluarea Nationala? Sau doar daca te prinde supraveghetorul din clasa si trebuie sa demonstreze ca ai copiat. FUNDA,

Răspuns Câştigător
| Serban_Andra_1999 a răspuns:

Eu stiu ca nu se uita, adica doar in anumite cazuri, daca depui contestatii, si am inteles ca se face un fel de extragere si se decide pe ce inregistrari sa se uite

4 răspunsuri:
| Lαrisα a răspuns:

Probabil ca nu. Doar daca cineva a copiat sau daca depune contestatii.

| Macryna a răspuns:

Nu se uita

| Chimied a răspuns:

Cred ca se vor uita pe inregistrari doar daca un elev a copiat sau un posibil copiat. Am citit astazi foarte multe comentarii cum ca ar fi montat camerele in asa fel sa nu se vada mai nimic. Doar am citit!

| zTonia a răspuns:

Depinde de scoala