| Theaxniz a întrebat:

Mi-a zis astazi un supraveghetor de la evaluarea nationala ca nimeni nu se uita pe camerele video daca cineva a copiat sau si-a intors capul si numai atunci cand un supraveghetor te da afara din examen ca te-a prins copiind si trebuie sa dovedeasca cu filmarea ca m-a dat afara...este adevarat?

6 răspunsuri:
| thekidno1 a răspuns:

DA.

| mariaalessandra a răspuns:

Nu stiu...Dar nu e bine sa copiezi.Deobicei te prinde ca ai copiat.

| alialinu75 a răspuns:

Nu prea cred asta, dar nu te baza pe noroc mai bine invata

| Theaxniz explică (pentru alialinu75):

Nu ma bazez si am dat evaluarea dar eram curios

| Anaettee a răspuns:

Nu stim asta.Eu am inteles de la multa lume ca se verifica filmarea.happy

| andraaa18 a răspuns:

Da... happy