| alcaiali a întrebat:

Se vede adresa de e-mail pe ask.fm?

Răspuns Câştigător
| Creata3458 a răspuns:

Daca ai un cont simplu adica nu cum il am eu(direct facut cu facebook) nu, nu se vede! Dar daca il ai cu facebook apare adresa de facebook...
FUNDA?

| alcaiali explică (pentru Creata3458):

Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| Latin a răspuns:

Apare doar cea de facebook de obicei.

X:1)La helveti a fost candva un oarecare Orgetorix de neam nobil si foarte bogat

2.Acesta consul fiind Mesalla si Pisone, indemnati de dorinta domniei au facut un complot al nobilimii si indemnati de cetate au plecat de pe teritoriile lor cu toate provizile

3.Ca este usor sa fi in fruntea tuturor cu forta, sa pui stapanire pe intreaga putere a Galiei

4. Sfatuieste pe acestia ca acest lucru este mai usor fiindca helvetii sunt inconjurati de peste tot de natura locului

X/:

1)In sfarsit Catrina cat timp vei abuza de rabdarea noastra

2)Pana cand mania asta a ta isi va bate joc de noi

3)Pana la ce limite se va arunca indrazneala ta neinfranta

4)Oare pe tine nu te misca nici garzile de noapte ale paladinului, nici vigilenta orasului, nici teama de popor, nici infatisarea tuturor celor buni, nici acel loc foarte puternic al senatului, nici infatisarea si expresia acestora

5)Tu nu simti ca hotararile tale sunt descoperite?