| Roxin a întrebat:

Seara buna!

Cum a fost ziua ta?
Ce piesa asculti acum?

75 răspunsuri:
| Roxin explică (pentru GoldenZenith):

Spor la munca sau spor la crime? laughing
Poti sa imi urezi la amandoua. Momentan ucid o tigara. Sau...ea pe mine. Iti zic mai tarziu.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Roxin):

Ai mai mult spor la omorât decât la munca thinking
Îmi spui daca mai apuci laughing

| Roxin explică (pentru GoldenZenith):

This
Is
Spartaaaaaaaaaaaaaaaa!

| sofisis a răspuns:

OK pana acum. Nu am adormit cu capul pe birou deci cred ca e o zi reusita
Fix acum am in casti E 40 - Go hard or go home

| Roxin explică (pentru sofisis):

Am adormit eu. Aseara. M-am trezit pe la 4, imi amortise bratul. laughing)Foarte buna piesa!

| sofisis a răspuns (pentru Roxin):

Pai cred ca asta e secretul...d'aia nu m-a luat somnul. Imi bubuie in casti numai pese de genul laughing)

| Roxin explică (pentru sofisis):

Ia una si de la mine. big grin
Cradle of Filth - Nymphetamine

| sofisis a răspuns (pentru Roxin):

Ia sa iti faci un obicei sa mi zici cate o melodie misto pe zi laughing)
Misto melodia.
Diametral opusa fata de ceea ce ascultam eu. Adica, azi cautam sa ma energizez, nu sa-mi tai venele dar e interesanta piesa. laughing)

| Roxin explică (pentru sofisis):

laughing)))))
Chiar suna bine. Exceptand taierea venelor. laughing
Bun, asa facem. big grin Pe azi am rezolvat-o. Sau mai vrei una? Un fel de bonus la prima cumparare laughing

| sofisis a răspuns (pentru Roxin):

Hai fii un bun dealer si da-mi doza din partea casei. laughing)

| GoldenZenith a răspuns (pentru Roxin):

straight face

| Roxin explică (pentru sofisis):

laughing))
Tricky - Hell is around the corner.

| Roxin explică (pentru GoldenZenith):

Cine-a murit?

| sofisis a răspuns (pentru Roxin):

Hai sar'na. Luni te astept. Sambata si duminica ai liber laughing

| GoldenZenith a răspuns (pentru Roxin):

Tu sa mi spui cine ți a fost victima laughing

| Roxin explică (pentru sofisis):

Din pacate, lucrez si in weekend. Din fericire, ai muzica si pe weekend. laughing

| Roxin explică (pentru GoldenZenith):

A venit unu'. M-am uitat la el. A plecat. A zis ca mai bine vine saptamana viitoare.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Roxin):

Așa faci si cu gagicile? thinking

| Roxin explică (pentru GoldenZenith):

Depinde de mood. Nu menajez pe nimeni. big grin

| GoldenZenith a răspuns (pentru Roxin):

straight face rip pentru fete

| Roxin explică (pentru GoldenZenith):

Nu chiar. Ar fi prea libidinos sa menajez o femeie doar pentru ca e femeie. Se numeste sinceritate comportamentala.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Roxin):

Oo, de unde până unde gândirea asta?
Se poate numi sinceritate comportamentala sau se mai poate numi si cacealma.

| Roxin explică (pentru GoldenZenith):

Daca-mi explici si de ce ar fi cacealma, subscriu.
Sa-nteleg ca tie-ti plac agaricii care te ling doar pentru ca esti femeie, chiar daca gandesc despre tine ca esti o nasoala?
That would suck. Si refuz sa cred ca ai accepta asa ceva.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Roxin):

Am avut de a face cu tipi de genul și sunt foarte plictisitori. Eu mă refeream la altceva.
You act like you know me.

| Roxin explică (pentru GoldenZenith):

I don't. Sau...I do? laughing
Oricum, raman la ideea mea. Nu menajez pe nimeni. Consider ca e mai corect sa ma comport asa cum simt in loc sa expun ceva fals. Zic si eu, nu dau cu parul'.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Roxin):

Pai îmi spui sau ma întrebi?laughing
Nu menaja thinking E better.

| Roxin explică (pentru GoldenZenith):

Hai ca incepi sa te dai pe brazda. laughing
Sa zicem ca te cunosc un pic asa.

| Plato a răspuns (pentru supadeceapa):

Daca-mi zici unde, iti trimit astia de ziua ta: https://teespring.com/platobosulsiseful#pid=641&cid=102637&sid=front

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru Plato):

Nunu, eu șefă, tu pisică.
https://www.instagram.com/p/BfTzh1hlNW1/